ପୁଣି ଭାଇରାଲ ହେଲା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ

0 5

ମୁମ୍ବାଇ  : ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଛାତ ଉପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ଜମସେଦପୁରର ଏକ ହୋଟେଲର ଛାତ ଉପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର ଏକ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି। ଏବେ ବି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଭୁଲିପାରୁନାହାଁନ୍ତି। ଆଜି ବି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ କ୍ରେଜ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଅନେକ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ, ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିଲେ। ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ଏବଂ ରନ୍ ପାଇଁ ଦୌଡୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି। ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପରି ସୁଶାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭଲ ଖେଳାଳି ଥିଲେ। ସେ ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର ବଜାଇବା, ଖେଳିବା ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିର୍ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରତି ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ଥିଲେ ।

ଫିଲ୍ମରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ଚରିତ୍ରରେ ନିଜକୁ ବାନ୍ଧି ରଖୁଥିଲେ । ଫିଲ୍ମ ‘ଏମଏସ ଧୋନି’ରେ କ୍ରିକେଟର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କ ବାୟୋପିକକୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା। ୧୪ ଜୁନ୍ ୨୦୨୦ ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.