ରିଙ୍କି ହତ୍ୟା ମାମଲା ରେ ପୁଲିସ କୁ ମିଳିଲା ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ

0 703

ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀର ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଥାନା ଭୀମଟାଙ୍ଗି ହାଉସିଂ ବୋର୍ଡରେ ରିଙ୍କି ଓରଫ୍ ପ୍ରିୟଙ୍କା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ସାହୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୁଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ। ରିଙ୍କିଙ୍କ ଶରୀରରେ ଏକାଧିକ ଆଘାତ ଥିବା ରିପୋର୍ଟରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି। ବାମ ହାତରେ ଛୁରାମାଡ଼ର ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଏଥିରୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରଧାନ ଛାତି କିମ୍ବା ବେକକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସମୟରେ ରିଙ୍କି ବାମ ହାତ ଦେଖାଇ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଯାହା ଫଳରେ ପ୍ରଥମ ଛୁରି ଆଘାତ ତାଙ୍କ ବାମ ହାତରେ ବାଜିଥିଲା। ସେହିପରି ରିଙ୍କିଙ୍କ ଶରୀରରେ ନଖର ରାମ୍ପୁଡ଼ା ଦାଗ ରହିଥିବା ଜଗନ୍ନାଥର ଶରୀରରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ନଖ ଦାଗ ରହିଛି। ସମ୍ଭବତଃ ଜଗନ୍ନାଥ ହାତରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ରିଙ୍କି ପ୍ରାଣପଣେ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ସମୟରେ ଏହି ଦାଗ ହୋଇଥାଇପାରେ। ଶେଷରେ ଜଗନ୍ନାଥ ରିଙ୍କିଙ୍କ ଗଳାକୁ ଧାରୁଆ ଛୁରିରେ ଗଭୀର ଭାବେ କାଟି ଦେଇଛି। ଏଥିଯୋଗୁଁ ପ୍ରବଳ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହୋଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଜଗନ୍ନାଥ ଏବେ ଆଇସିୟୁରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଡିସଚାର୍ଜ ହେଲା ପରେ ପୁଲିସ ତାର ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରି ପୂରା ଘଟଣା ଉପରୁ ପରଦା ଉଠାଇବ ବୋଲି ଆଶା ରଖିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.