BAFTA ଆୱାର୍ଡ-୨୦୨୧ : ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ ଛାଇଗଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା

0 6

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ୍ ଗ୍ଲାମର କୁଇନ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ କିଏ ବା ଫିଦା ନୁହେଁ। ସେ ତାଙ୍କ ଗ୍ଲାମର୍ ଲୁକ୍ ନେଇ କେବଳ ଭାରତ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ବେଶ ପରିଚିତ। ଏନେଇ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବେ ଲଣ୍ଡନରେ ବି ଛାଇ ଗଲେଣି। BAFTA ଆୱାର୍ଡ-୨୦୨୧ରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ପତି ନିକ ଜୋନସଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥାପିକା ଭାବେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଦେଖିଲା ଭଳି ଥିଲା। ଏହି ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ୨ଟି ଆଉଟଫିଟ୍ ପରିଧାନ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋଗୁଡିକ ଏତେ ଆକର୍ଷଣ ଥିଲା ଯେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ୭୪ତମ ବ୍ରିଟିଶ ଏକାଡେମୀ ଅଫ୍ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନ୍ ଆର୍ଟ୍ସ ବା BAFTA ଆୱାର୍ଡ୍ସ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଲୁକ୍ ସେୟାର କରିଥିଲା। ରବିବାର ଲଣ୍ଡନର ରୟାଲ ଆଲବର୍ଟ ହଲରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଉତ୍ସବର ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା, ପତି ନିକ୍ ଜୋନସଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିତରେ ଛାଇଯାଇଥିଲେ।

ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ ଚାଲିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ଏକ ଖୋଲା ଜ୍ୟାକେଟ୍ ସାଙ୍ଗକୁ ଏକ ଧଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଏହା ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରୁଥିବା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ହେୟାରଷ୍ଟାଇଲକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ କରିଥିବା ଦେଖାଯାଏ। ସେହିପରି ନିକ୍ ଜୋନସ୍ ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର କୋଟ୍ ସାଙ୍ଗକୁ ବୋ’ ଟାଇ ପିନ୍ଧି ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିଲେ।

ଖାଲି ଯେ ରେଡ୍ କାର୍ପେଟରେ ଦୁହେଁ ଚାଲିଥିଲେ ତାହା ନୁହେଁ, ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ରୋମାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏଠାରେ ନିକ୍ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଏପରିକି ଉଭୟ ଉଭୟଙ୍କ ଆଖିରେ ହଜି ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ। ରେଡ୍ କାର୍ପେଟ୍ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଲଣ୍ଡନରେ ସମୟ କାଟିବା ଓ ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ସିନେମା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.